Категории

Бескаркасная мебель: кресла, диваны, пуфики, лежаки

Показать:
Сортировка:
 • Рейтинг 5/5 основан на 17 оценках
  Спасибо за хороший сервис от ,
  // Минимальная оценка 4.5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
  Спасибо за хороший сервис
  Пуфик Зайчик 40-30 Пуфик Зайчик 40-30
  800
  800 грн

  Пуфик Зайчик 40-30

  Marafonets Детский пуфик Зайчик Детский пуфик Зайчик для равивающих игр малышей. Размеры: диаметр 30см, в.. Marafonets Есть в наличии
 • Рейтинг 5/5 основан на 17 оценках
  Спасибо за хороший сервис от ,
  // Минимальная оценка 4.5/ // Оценка пользователя 5звезд. // Максимальная оценка оценка
  Спасибо за хороший сервис
  Пуфик Пчелка 40-35 Пуфик Пчелка 40-35
  583
  583 грн

  Пуфик Пчелка 40-35

  Marafonets Детский пуфик Пчелка Детский пуфик Пчелка для равивающих игр. Размеры: диаметр 35см, высота 40.. Marafonets Есть в наличии

Безкаркасні меблі

Це дивани, крісла,пуфи, що не мають твердого дерев'яного каркасу. Свою форму вони тримають і коригують за рахунок спеціального наповнювача. Такі меблі зібрані в одне поняття "безкаркасні меблі". Ціна на такі предмети інтер'єру значно нижче ціни на стандартні дивани, крісла і лежаки. Багато в чому це якраз і пов'язане з відсутністю в каркасі дорогої деревини, фурнітури, металу та пластику.

Безкаркасні меблі в інтернет магазині

Наш інтернет-магазин може запропонувати Вам  крісла-мішки, крісла-дивани, м'ягкі пуфи для сидіння та дитячі ігрові меблі 

Безкаркасні меблі можуть змінюватися за Вашим бажанням, що дозволяє використовувати їх в інтер'єрах різного типу. Чим більше форм, видів, моделей, тим ширше вибір. Наша мета - зацікавити покупцяшироким асортиментом та приємними цінами. 

Безкаркасні меблі ціна

Ціна на безкаркасні меблі залежить від матеріалу, розмірів та складності виробу. Та в нашому інтернет-магазині Ви можете вибрати та купити безкаркасні меблі за тією ціною, що прийнятна для Вас. 

Призначення. Безкаркасні меблі.

Основна перевага таких меблів - це максимальний комфорт. Однак, крім цього є ще практичність у використанні,мобільність, а також безпека, обумовлена ​​все тією ж  відсутністю каркасу, а значить і гострих кутів, твердих підлокітників, гострих пружин і ін.

Безкаркасні меблі інтернет магазину представлені зразками для дитячих садків, студій та центрів раннього розвитку дітей, ігрових кімнат, модних салонів, лофт, конференц-залів, лекторіїв, кафе і затишних ресторанчиків. Вони незамінні для дитячих кімнат, часто використовується в заміських будинках, на присадибних ділянках, можуть бути частиною стильних дизайнерських інтер'єрів, і навіть місцем відпочинку учасників вуличних фестивалів і свят. Невеликі форми безкаркасних меблів будуть прикрасою любої дитячої кімнатки.

Акции
Марафонец интернет-магазин © 2024